Program lojalnościowy i rabaty

Program lojalnościowy.

 

W naszym sklepie każdy zarejestrowany użytkownik bierze udział w programie lojalnościowym. Program polega na zbieraniu punktów, które następnie można wydawać na zakupy w sklepie. Każde 10 punktów to 1 zł do wydania.

 

Punkty zbiera się w następujące sposoby:

  1. Za zakupy - każdy zakup to punkty na twoje konto. Informacja o ilości punktów za dany zakup zawsze jest wyświetlana w karcie produktu oraz w koszyku za całe zakupy.
  2. Za newsletter - za zapisanie się do newslettera otrzymasz jednorazowo aż 50 punktów programu lojalnościowego. Wypisanie natomiast skutkuje utratą 50 punktów.
  3. Opiniowanie produktów - kupiłeś coś? Jesteś zadowolony, albo wręcz przeciwnie? Koniecznie dodaj opinię o produkcie. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego każda wystawiona przez Ciebie opinia o produkcie premiowana jest 10 punktami w programie. Punkty przyznawane za opinie produktów, które wcześniej kupiłeś. Po jednym zakupie produktu możesz wystawić dla niego jedną opinię.

 

Rabaty:

 

W naszym sklepie można korzystać z atrakcyjnych rabatów:

  1. Rabat jednorazowy za rejestrację - za zarejestrowanie się w sklepie przyznawany jest jednorazowy rabat w wysokości 5% na dowolny pierwszy zakup (dotyczy tylko produktów nie będących w promocji).
  2. Rabat stały za newsletter - każdy zarejestrowany użytkownik, który dodatkowo wpisze się do newslettera otrzyma stały rabat w wysokości 3% na dowolne zakupy (dotyczy tylko produktów nie będących w promocji). Rabat obowiązuje tak długo, jak długo jesteś u nas zarejestrowany i zapisany do newslettera.
  3. Rabat indywidualny - przyznawany stałym klientom robiącym u nas regularne zakupy. Zawsze ustalany indywidualnie z danym klientem.
  4. Kupony promocyjne - mogą być przyznawane wszystkim kupującym lub konkretnym klientom. Moga to być rabaty na zakupy (dotyczy tylko produktów nie będących w promocji) lub darmowa dostawa. Szczegóły dotyczące kuponu udostępniane są zawsze wraz z kuponem.
  5. Ponadto za zakupy za odpowiednią kwotę obowiązuje darmowa dostawa - szczegóły w zakładce Dostawa i czas realizacji.

 

Powyższe rabaty nie sumują się. Jeśli jesteś uprawniony do skorzystania z kilku opcji (np. 3% za newsletter i 5% za pierwszy zakup), system wybierze najwyższy możliwy do wykorzystania rabat.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl