Doprowadzenie auta do serwisu

Dostępność: duża ilość
Cena: 99,00 zł 99.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Fenix-Moto
Kod produktu: USPP

Opis

Usługa - Doprowadzenie auta do serwisu

 

W dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegani i zapracowani. Często nie mamy czasu na zadbanie o swój samochód, albo po prostu zapominamy o terminie wymiany oleju z filtrami i przeglądu samochodu. A niektórzy z nas, po prostu, nie mają do tego głowy. Tymczasem regularna wymiana oleju i filtrów, a także pozostałych płynów eksploatacyjnych oraz sprawdzenie stanu auta jest absolutnie podstawową czynnością, a jeśli ją zaniedbamy możemy doprowadzić do znaczącego pogorszenia stanu samochodu a nawet do jego uszkodzenia - np. zatarcia silnika.

 

Z myślą o takich osobach Fenix-Moto oferuje usługę doprowadzenia samochodu do serwisu. Przyjedziemy po samochód, zawieziemy na przegląd (możliwość doprowadzenia także na przegląd rejestracyjny) lub naprawę, załatwimy wszelkie formalności i oddamy Ci obsłużony już samochód. Wszystko może być zrobione np. w czasie twojej pracy. Nie będziesz już musiał tracić czasu wolnego na jeżdżenie do serwisu.

 

Współpracujemy z siecią serwisów - liderem na polskim rynku, ale możliwe jest też doprowadzenie auta do wskazanego przez klienta warsztatu. Podana cena jest ceną usługi doprowadzenie auta do serwisu. Koszt obsługi serwisowej pokrywa klient. Koszt obsługi jest różny w zależności od modelu samochodu oraz zakresu obsługi.

Uwaga!

Na chwilę obecną usługa dostępna w miastach konurbacji górnośląskiej - Katowice, Gliwice, Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec oraz w powiatach: Mikołowskim i Gierałtowickim.

 

Opinie o produkcie (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl